KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307496
nr 1530 7496
Sven Sjöstrand. Signerad, daterad 1984, Torgmotiv. Olja på duk, 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:45:43
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr