KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307496

nr 1530 7496

Sven Sjöstrand. Signerad, daterad 1984, Torgmotiv. Olja på duk, 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 62x72 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 mars 2023
kl 20:45:43